LED uppladdningsbar ficklampa LED/1W/230V 330 lm 1000 mAh | Lampmani
Gratis leverans när du köper för 999kr
60 dagars returrätt
Expertrådgivning
KopieraKopierad
  • Produktbeskrivning
    • Uppladdningsbar LED-ficklampa med sidoljus.
    • Lämplig för både hantverkare och hemmabruk.
    • Tack vare den praktiska remmen kan den enkelt hängas upp.
    • Reptålig och dammtålig.
    • Laddningsindikator med röd LED-lampa.
    • Laddas direkt från ett 230V-uttag med medföljande nätkabel (typ C).
    • Alternativ laddning via DC 6V/1A-uttag.
    • Inbyggt batteri: Li-ion 4V, 1000 mAh.
    • Laddningstid: 9 timmar.
    • Ljusets varaktighet: 4 timmar.
    Denna produkt är listad i följande kategorier
  • Parametrar
  • Dokument för nedladdning
  • Betyg och recensioner3
  • Frågor om produkten0
5.00
/ 3
Produktbetyg
5.00
100%
Kunder rekommenderar
68
kunder har redan köpt
3
Detaljerat betyg
LED Uppladdningsbar ficklampa LED/1W/230V 330 lm 1000 mAh
129kr
-13%
149kr
I lager 9 st, fler stycken på begäran - vanligtvis inom 14 dagar
Med köp av denna produkt så får du gratis frakt.
  • 60 dagars returpolicy
  • 36 månaders garanti
Artikelnummer: BX0029
129kr
-13%