Nedis PIMS30024 - Spänningsomvandlare 300W/24/230V + USB | Lampmani
Gratis leverans när du köper för 999kr
60 dagars returrätt
Expertrådgivning
KopieraKopierad
  • Produktbeskrivning
    • Driv 230V AC-enheter från ett 24V DC-batteri eller uttag.
    • Enheten är utrustad med ett strömuttag (typ F) och en USB-port.
    • Modifierad sinusvåg.
    • Utgångseffekt: 300W.
    • Toppeffekt: 600W.
    • Ingångstyp: batteriklämmor eller cigarettändaruttag.
    • Strömbrytare ON/OFF.
    Denna produkt är listad i följande kategorier
    Elektrisk installation, Elektriska tillbehör, Spänningsomvandlare
  • Parametrar
  • Dokument för nedladdning
  • Betyg och recensioner1
  • Frågor om produkten0
3.00
/ 1
Produktbetyg
3.00
60%
Kunder rekommenderar
6
kunder har redan köpt
0
Detaljerat betyg
Spänningsomvandlare 300W/24/230V + USB
609kr
-38%