Aigostar - LED RGB Dimbar slinga 3m LED/24W/12/230V IP65 + RC | Lampmani
Gratis leverans när du köper för 999kr
60 dagars returrätt
Expertrådgivning
KopieraKopierad
  • Produktbeskrivning
    • LED RGB dimbar remsa med fjärrkontroll.
    • Lätt att installera - självhäftande baksida.
    • Möjlighet att ändra ljusfärg (val av 16 färger) och ljusstyrka. 4 belysningslägen.
    • Remsan kan kortas av efter dina behov.
    • Fjärrkontroll med 1x 3V CR2025-batterier (ingår).
    • Längd på den upplysta delen: 3 m.
    • Längden på matningskabeln: 1,61 m.
    • I paketet ingår: Paketet innehåller: LED-band, adapter och fjärrkontroll.
    Speciell rabattkod gäller för denna produkt.
    Denna produkt är listad i följande kategorier
    Aigostar B.V., Lampor, LED, LED slingor 12V, LED slingor 230V, LED slingor -dioder, LED slingor RGB, Varumärken
  • Parametrar
  • Dokument för nedladdning
  • Betyg och recensioner3
  • Frågor om produkten0
5.00
/ 3
Produktbetyg
5.00
100%